O nás

 

Móda v limitovaných edicích od designérky až k vám

 

E-shop plný nejen netradiční, nadčasové, ale hlavně pohodlné módy pro ženy i muže z nejkvalitnějších materiálů, v limitovaných edicích v jednotkách kusů, navrhováné námi pro jedinečnost a osobitost vašeho stylu. Nevyrábíme stovky či tísíce kusů, ale jednotky od každého designu. Každý měsíc vám představujeme novou kolekci několika málo designů, prošívaných balijským sluncem a radostí, s jasným tématem a příběhem. Nejde nám o kvantitu, ale zejména o kvalitu, vaše pohodlí a jistotu, že víte, kdo za právě vaším milovaným kusem oblečení stojí. Náš tým je pro nás rodinou a proto nás ta práce tak moc baví... 

 

 

Jaké jsou naše přidané hodnoty? 

 

1_12_13_24_3

 

 

Ano, jsme sice český e-shop, ale veškeré naše kousky sami navrhujeme a hlavně vyrábíme na míru na Bali, odkud vždy jednou měsíčně putují za vámi do Evropy. Kdo už zde, na druhé straně světa, byl, ví, že Bali je proslulé nejen krásnými plážemi, 365 dny léta a neuvěřitelně vstřícnými obyvateli tohoto ostrova, ale i svým neutuchajícím výběrem dokonalých indonéských látek v nejvyšší kvalitě a jakosti.

 

6

 

 

 

Jaké materiály využíváme rádi do svých návrhů?

 

heboučký indonéský rayon s nádhernými potisky (druh viskózního materiálu z přírodních vláken vyráběný v Indonésii, z eukaliptů a bavlny svou jemností přípomínající hedvábí). Kvalitativně jsou druhy rayonu řazeny od nejkvalitnějšího takto: rayon voile, rayon crepe, rayon satin, rayon superior, rayon one. Rayon voile použitý v 8.kolekci HOPE je tím nejjemnějším a nejkvalitnějším viskózním materiálem na světě a v Evropě jej není téměř možné získat. 

nesmrtelný a vysoce kvalitní len (využíváme pouze nejvyšší jakost lnu, před stříháním ho pereme a změkčujeme, aby byl naprosto pohodlný a "nekousal") - používáme gramáž 9x9, 14x14 a v rámci dámských košil jsme zvolili z důvodu estetiky gramáž 24x24, která je průsvitná (čím nižší číslo lnu, tím méně průsvitný materiál, tkaný s hustější strukturou vláken, kvalita však ve všech případech zůstává stejná. U lnu nejde tolik o gramáž, ale kvalitu výroby materiálu a jeho struktury. To se odráží i na ceně.) 

nádherná andělská bavlna (materiál připomínající svou texturou len, ale z přírodních vláken bavlny se všemi výhodami tohoto materiálu) - materiál, který má budoucnost. Jedná se o přírodní druh bavlny tkaný v podobné struktuře jako je len, ale z bavlněných vláken. Využívá tak skvělé vlastnosti bavlny a vytváří nový design "režné" látky.

ekologické a udržitelné materiály z recyklovaných plastů na sport (ať už z použitých PET plastů, či rybářských sítí, recyklací vzniká udržitelná, elastická a vysoce kvalitní textílie, která navíc pomáhá životnímu prostředí) - snažíme se používat udržitelné materiály, všude tam, kde to jde, abychom pomohli snížit uhlíkovou stopu. Budoucnost je zejména v těchto materiálech. Jejich cena je bohužel stále velmi vysoká, ale věříme, že větším rozšířením ekologicky udržitelných materiálů nejen pomáháme planetě, ale i budoucnosti dalších generací.

 

8

 

 

 

Proč vlastně nakupovat přímo u nás?

 

⚫ nadstandardní kvalita nejen námi vybíraného materiálu, ale i jedinečné designy v netradičních střizích

⚫ mnoho 5* hodnocení a recenzí našich produktů a celkově e-shopu od našich zákazníků

⚫ co možná nejvíce osobní přístup ke každému zákazníkovi

⚫ proces výroby samotného oblečení - v první řadě klademe důraz na etickou výrobu. Co to znamená? Na našich sociálních sítích se můžete přímo podívat, kdo a v jakém pracovním prostředí vaše oblečení vyrábí, a jaký tým za celou značkou Paradise Dealers Fashion stojí.

⚫ prvních 14 dní od představení každé kolekce přijímáme objednávky s výrobou na míru, nejen prodloužení či zkrácení, ale i úpravy střihu či vytváření kompletně jedinečného designu právě pro vás

⚫ pomoc naší balijské rodině s každou vaší objednávkou

 

 

 

Jaký je náš příběh

 

Naším hnacím motorem se stal dost šílený rok 2020, který všem obrátil život na ruby. Bali byl, je a bude vždy ostrov přímo závislý na turismu. Za ty roky, co tu žijeme, se z ostrova stal náš domov, z jeho obyvatel naše nová rodina. A díky cestovním restrikcím, chaoticky řešeným opatřením a všemožným zákazům se život na ostrově doslova zastavil. Milióny lidí (2/3 všech obyvatel) jsou bez práce a bez výdělků, z center měst jsou najednou města duchů, hotelové komplexy, restaurace, butiky i různé další živobytí místních krachují jeden za druhým. To měřítko sociálních problémů je oproti diverzifikované Evropě monstrózní a často pro evropský pohled nepředstavitelné. A zasáhlo to nejen nás, ale i celý balijský tým jako blesk z čistého nebe. Od té doby jsme se snažili přijít na to, jak nejlépe pomoci. V březnu 2020 poprvé sedli k šicímu stroji a měsíce se učili od píky. Prvně jsme šili roušky a rozdávali je zdarma chudým a potřebným. Zorganizovali jsme i finanční pomoc ze zahraničí rodinám pomocí andělů, kteří svoji rodinu podporovali na dálku, vytvořili charitativní kalendář 2021 pro podporu útulku v Denpasaru pro onkologické pacienty bez příjmů, ale hlavně jsme se snažili najít vždy šikovné lidi, kteří by svým kouskem talentu přispěli do návrhu a výroby našeho sortimentu a dali jim práci a zase trošku naděje. A o naši rodinu se staráme a s láskou, oni díky tomu nám pomáhají s celým projektem PARADISE DEALERS FASHION. 

 

7

 

Vše z našeho pracovního, ale občas i normálního balijského života můžete s námi sledovat na nanašich sociálních sítích Instagramu či Facebooku. Těšíme se na vás.

 

Už víte kompletně vše - pojďme spolu nakupovat... stačí kliknout a my vás už nasměrujeme

4_2     5_1      6_1

Zpět do obchodu