LÉTO 2023

"Ani se mi tomu nechce věřit, ale po roční pauze jsem zpět. Úplně jiná a přesto stále stejná, stejně tak, jako má nová kolekce. Mateřství změnilo nejen mě, moje tělo, ale i můj pohled na svět a to se doufám odráží i v novinkách, na které se teď díváš. Upřímně, stát se mámou zanechalo nějaké ty šrámy a nedokonalosti, ale paradoxně mi přineslo i pocit jistoty a sebevědomí. Opravdu poprvé můžu říct, že jsem pyšná na svoje tělo. Hrdá na to, že zvládlo dát nový život. Kdybych za každý hanlivý komentář o tom, jak vypadám a za každou slzu, kterou jsem kvůli tomu uronila, měla dostat desetikorunu, tak si budu moct hodit nohy na stůl a nic nedělat hezkých pár let. Dnes jsem jinde. Možná jsem dospěla, zmoudřela a nebo si prostě jen začala vážit víc sebe sama. Miluju svou každou vrásku, vytahaný břicho i vyčnívající kosti. Jsou moje, patří ke mně a já jsem za ně vděčná. A tak vznikla tahle kolekce. Během životních změn, za pochodu, s miminkem v náručí, s radostí a hrdostí. Je odvážná, sebevědomá a hravá, tak, jako ženy. A každý jeden kousek reprezentuje jednu z vlastností, kterých si na sobě a na nás ženách vážím.

A já ti přeju, ať v mé módě najdeš volnost a svobodu. Nos to, co se ti líbí a dělá ti radost, ne to, co schvaluje okolí. #jsem_žena #jsem_hrdá"

Tvoje Daniela

úvodní produkt
Akce Nová kolekce
3 490 Kč –31 %
2 390 Kč

#jsem_nespoutaná Jsi autentická, živelná, někdy i divoká? Tak jsi na správné adrese. Tyto šaty nedovolí nikomu, aby tě ovládal.  

+ další
818/XS
úvodní produkt
Akce Nová kolekce
3 490 Kč –31 %
2 390 Kč

#jsem_něžná Dovol si být jemná a něžná. I ty máš city a ne vždy musíš bojovat za celý svět. Staň se na chvíli křehkou květinou a nech se hýčkat. Zasloužíš si totiž vše o čem...

+ další
815/XS
úvodní produkt
Akce Nová kolekce
2 190 Kč–27 %
od 1 590 Kč

#jsem_spontánní Buď živel, odpoutej se od promýšlení a vyraz do světa v těhle minišatech, které ti pomůžou cítit nespoutaný vítr na každém kroku.  

+ další
821/XS
A úvodní produkt sukně
Akce Nová kolekce
1 990 Kč –35 %
1 290 Kč

#jsem_hravá Popusť uzdu fantazie. Přestaň se na chvíli kontrolovat. V mini sukni to jde taky. Mám pro tebe něco, co ti to umožní. Šortky, které si usmyslely, že budou sexy?...

+ další
836/XS
C úvodní produkt top světlý
Akce Nová kolekce
1 190 Kč–42 %
od 690 Kč

#jsem_kreativní Tvoř svůj vlastní svět okolo sebe, kde se budeš cítit nejlépe v tomhle kreativním topu. Objevuj a nacházej smysl života v maličkostech.  

+ další
839/S
5 položek celkem
Zpět do obchodu