Aktuálně

Co se u nás děje nového?

 

V této rubrice budeme přidávat vždy:

⚫ AKTUÁLNÍ SLEVOVÉ AKCE

⚫ spolupráce s influencery či odkazy na články, které o naší módě psali

⚫ předem zveřejňovat termín ODHALENÍ DALŠÍCH NOVÝCH KOLEKCÍ, abyste mohli být připravení

 

 

NOVINKY (seřazené od nejnovějšího)

 

srpen 2021 

- již teď můžete očekávat novinky, které přijdou velmi brzy. Novinky se budou týkat naší PODZIMNÍ KOLEKCE PD fashion a rozhodně je na co se těšit. I proto probíhá v těchto dnech VELKÝ LETNÍ VÝPRODEJ, abychom měli na skladě dostatek místa pro ty nejkrásnější kousky pro chladné podzimní dny. Opět přijdou na řadu dokonalé materiály té nejvyšší kvality, šití na míru Vašim zadáním, ale i naprosto úžadné a trendy střihy od Daniely. 

Těšte se a sledujte rozhodně naše sociální sítě @paradisedealersfashion na Instagramu i Facebooku

_________________________________

4.8.2021

- VELKÝ LETNÍ VÝPRODEJ začal -> velké slevy na téměř veškerý skladový sortiment na www.paradisedealers.cz z 2.-7.kolekce PD fashion. 

4_2     5_1      6_1

_________________________________

12.1.2021

- Vyšel nejen o nás nový článek na FORBES ČESKO "Ostrov bohů skomírá. Češi na Bali investovali desítky milionů, turisty vyhlížejí marně" Určitě si ho doporučujeme přečíst. Děkujeme Forbesu za zmínku o našem e-shopu. Moc si toho vážíme...

Snímek obrazovky 2021-04-29 v 11.12.51

 

 

_________________________________

9.1.2021

- Vyšel s námi rozhovor pro tištěný časopis Lidé a Země, který byl s panem šéfredaktorem časopisu vážně moc příjemný a děkujeme za něj. Určitě si časopis kupte na vybraných stáncích a v trafikách. Časopis půjde koupit i elektronicky a jedná se o výroční číslo časopisu. 

IMG_2179