Aktuálně

Co se u nás děje nového?

 

V této rubrice budeme přidávat vždy:

⚫ AKTUÁLNÍ SLEVOVÉ AKCE

⚫ spolupráce s influencery či odkazy na články, které o naší módě psali

⚫ předem zveřejňovat termín ODHALENÍ DALŠÍCH NOVÝCH KOLEKCÍ, abyste mohli být připravení

 

 

NOVINKY (seřazené od nejnovějšího)

 

_________________________________

28.4.2021

- SLEVA 20% na veškerý skladový sortiment -> za dva dny se nám změní účetnictví, od 1.5. se staneme plátci DPH. Než abychom to později dávali státu, raději to chceme dát Vám a to hned. Proto pro všechny objednávky uhrazené ode dneška do 30.4. po zadání SLEVOVÉHO KÓDU "PROSTEdobry" při dokončení objednávky, získáte SLEVU 20%. 

4_2     5_1      6_1

 

Platí pouze pro uhrazené objednávky pouze ze skladových zásob v ČR! A to do 30.4.2021 při použití výše zmíněného slevového kódu. Neplatí na předobjednávky nejnovější kolekce, která do ČR dorazí na přelomu konce května a startu června 2021. Platí pouze do 30.4. nebo vyprodání zásob ze skladu. 

 

_________________________________

1.4.2021

- Vyšla nejnovější 6.kolekce PARADISE DEALERS FASHION - a to v rámci série OASIS z úžasných lněných látek a série SUNNY z andělské bavlny, první 2-3 týdny budeme přijímat předobjednávky s šitím na míru pro Vás v jakýchkoli velikostech (od XS po XXXL). Poté spočítáme, kolik nám zbylo látky a ušijeme už jen pár kusů v základních velikostech, které pofrčí s Vašimi objednávkami na sklad do ČR. I ty si můžete pak předobjednat či si počkat na skladové zásoby. 

 6. kolekce pro ženy ZDE 

 6. kolekce pro muže ZDE 

 

_________________________________

12.1.2021

- Vyšel nejen o nás nový článek na FORBES ČESKO "Ostrov bohů skomírá. Češi na Bali investovali desítky milionů, turisty vyhlížejí marně" Určitě si ho doporučujeme přečíst. Děkujeme Forbesu za zmínku o našem e-shopu. Moc si toho vážíme...

Snímek obrazovky 2021-04-29 v 11.12.51

 

 

_________________________________

9.1.2021

- Vyšel s námi rozhovor pro tištěný časopis Lidé a Země, který byl s panem šéfredaktorem časopisu vážně moc příjemný a děkujeme za něj. Určitě si časopis kupte na vybraných stáncích a v trafikách. Časopis půjde koupit i elektronicky a jedná se o výroční číslo časopisu. 

IMG_2179