Pyžamo BALI BATIK

Ručně batikované pyžamko ze 100% rayonu, připomínající svým originálním zpracováním látky rozbouřený Indický oceán na Bali. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 20200905
1 490 Kč
Kategorie: Obchod
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…
"Nikdy jsem nebyla fanda batiky, asi špatné vzpomínky na školu v přírodě, kde jsme museli celí špinaví, jak od Nohavici batikovat trička, která po úspěšném pobytu v divočině končila jako hadry na zem. Ale!!! Svým způsobem přesně tohle k Bali patří. A když jsme se v srpnu 2020 seznámili s rodinou, která už po dvě generace doma růčo zrůčo batikuje a nevytváří jen rozteklé kruhy barvy, jak se tady běžně na tržnicích prodává, bylo rozhodnuto.
Moje srdcovka je tahle ❤️. Decentní vzor, modrobílá barva, která Vám bude připomínat divoký oceán a to celé z lehoučkého rayonu. Tak doufám, že se vám na našich pyžamkách bude líbit. Noste je do postele, užívejte si v nich den doma, nebo set rozdělte a v halence si zajděte na Vaši nejoblíbenější kávu. Prostě užívejte si tu pohodu jak se patří." Vaše Daniela

 

Počet kusů v celé kolekci k prodeji: POUZE 50 ks celkem! 

Materiál: 100% rayon batik - protože se jedná o ruční batiku, může se vzor na jednotlivých kouscích lehce lišit.

Údržba: praní na max.30C, neždímat, žehlení pouze při nízkých teplotách

Design: Paradise Dealers Fashion

Velikost: univerzální one-size (vhodné od velikosti XS-L), jedná se o set - kalhoty a top

Rozměry: halenka - obvod - hrudník 112cm, pas 116cm, délka 60cm; kalhoty - obvod v pase od 58cm až po 106cm (v pase elastická guma), boky 126cm; délka 104cm 

Doba dodání od předobjednávky: Doba dodání může být až 2 měsíce, jelikož je vše momentálně ve výrobě na Bali. Zásilky budeme odesílat vždy jednou měsíčně, první zásilka je naplánována na druhou polovinu října. Poté, co zboží do ČR dorazí, dojde k proclení všech Vašich objednávek, budeme zasílat už přímo k Vám pomocí poštovní služby, kterou jste si vybrali v předobjednávce. Můžete se tedy těšit, že koncem října (maximálně začátkem listopadu) již bude Vaše zboží u Vás. Nezapomeňte nás sledovat na našich sociálních sítích, kde budeme dávat pravidelně podrobný update.