Kalhoty FREEDOM

Dlouhé kalhoty pro volný čas, ze 100% rayonu s extravagantním detailem u kotníku.

Varianta
Na předobjednávku (3 ks) Na předobjednávku (1 ks) Zvolte variantu
Kód: 20200902/ML 20200902/XSS Zvolte variantu
1 490 Kč
Kategorie: Obchod
Záruka: 2 roky

"Když jsem poprvé viděla tuto nádhernou květinovou látku, která na mě vykukovala z regálu obchodu a doslova si říkala o to, abych si ji odvezla domů, zamilovala jsem se. Kéž by této látky bylo více. Když jsem přemýšlela, co z ní navrhnu a ušiju, kalhoty pro volný čas byly jasná volba. Ale proč se jmenují vlastně FREEDOM neboli svoboda? Nápad na ně přišel v době, kdy nám skončila karanténa a mohli jsme zase ven. V té době se však každý den v podvečer ochladilo. Chtěla jsem být svobodná, ale ne nastydnout. Chtěla jsem mít na sobě pohodlné a volné kalhoty, ale přitom vypadat pořád sexy a tak vznikl nápad na tento model. Budu ho mít já a 20 z Vás. Užijte si tu jedinečnost a pocit svobody stejně jako já. 

 

Počet kusů v celé kolekci k prodeji: POUZE 13 ks celkem! (5ks velikosti XS/S, 8ks velikosti M/L) Další v této látce nebudou.

Materiál: 100% rayon crepe

Údržba: praní na max.30C, neždímat, žehlení pouze při nízkých teplotách

Design: Paradise Dealers Fashion

Velikosti: celkem 2 - XS/S a M/L

Rozměry: XS/S - délka 110cm, pas 60-90 cm; M/L - délka 115cm, pas 73-120 cm (v pase elastická guma, u kotníku možnost vázání na mašli)

Doba dodání od předobjednávky: Doba dodání může být až 2 měsíce, jelikož je vše momentálně ve výrobě na Bali. Zásilky budeme odesílat vždy jednou měsíčně, první zásilka je naplánována na druhou polovinu října. Poté, co zboží do ČR dorazí, dojde k proclení všech Vašich objednávek, budeme zasílat už přímo k Vám pomocí poštovní služby, kterou jste si vybrali v předobjednávce. Můžete se tedy těšit, že koncem října (maximálně začátkem listopadu) již bude Vaše zboží u Vás. Nezapomeňte nás sledovat na našich sociálních sítích, kde budeme dávat pravidelně podrobný update.